• eniyiyurtlar@gmail.com
  • 0530 000 00 00

Yurtistanbul Fatih Kıztaşı Kız Öğrenci Yurdu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1.108ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ Belirtilmemiş
  • ADRES: İskender Paşa Mah. Fevzipaşa Cad. Bina Emiri Sk. No: 18 Kıztaşı Fatih / İstanbul
  • TELEFON: 0212 521 58 01
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİİSTANBUL

YURT HAKKINDA

Özel Yurtistanbul Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu, T.C. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olup yurt ve apart olanağı ile İstanbul’un tarihi ve nezih bir semti olan Fatih – Kıztaşı’nda 2009’den bu yana hizmet vermektedir.

Yurtistanbul Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu, 2008 yılında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Deprem Yönetmeliği ve M.E.B. Özel Öğrenci Yurtları Yönetmeliği’ne göre inşa edilmiştir. Toplamda 4 kattan oluşan yurdumuz da asansör, 20 (ton) m3 temiz su deposu, hidrofor, dahili telefonun yanı sıra, 55 adet tam donanımlı, ısı ve sese karşı yalıtımlı suit oda, dinlenme, etüd salonu ve mescid te bulunmaktadır.

Şubemiz -Yurtistanbul Apart- yurt binamıza 50 m. mesafede 2016’da tamamen yenilenen modern yüzü ile sizlere hizmet vermektedir. Binalarımız her türlü yönetmeliğine uygun şekilde tasarlanmış olup oldukça güvenlidir.

İstanbul’un en merkezi ilçelerinden biri olan Fatih’te bulunan kurumlarımız, üniversitelere yakınlığının yanı sıra ulaşım açısından da öğrencilerimize büyük bir avantaj sağlamaktadır.

2009’den bu yana hizmet vermekte olan kurumlarımız karşılıklı güven ve anlayış çerçevesinde evinizi aratmayacak konforda geleceğimizin değerleri olan siz öğrencilerimize huzurlu bir ortam sağlamayı amaçlamaktadır.

Tecrübeli ekibimiz ile birlikte; çözüm odaklı ve hoşgörülü bir hizmet prensibi ile, öğrencilerimiz ve ailelerin memnuniyeti hedeflenmektedir.

Yurtistanbul, 55 kişilik yurt ve 17 kişilik apart kapasitesi ile sizlere “İstanbul’daki Eviniz” mottosunu yaşatmak için hizmetinizdedir.

YURT HAKKINDA YORUM YAP

YURT HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
SUME KIZ ÖĞRENCİ YURDU Özel Ac Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurtları Özel İdeal Öğrenci Yurtları 22. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 23. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 25. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 26.Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 11. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 13. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 2. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtlar 3. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 20. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 24. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 21. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 6. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 15. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 18. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 19. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 17. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 16. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 14. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 10. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 12. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 9. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 7. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 8. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 1. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 4. Şube Kız Öğrenci Yurdu Trabzon Bilgi Kız Öğrenci Yurdu Duru Kız Öğrenci Yurdu Ankara Arina Kız Öğrenci Yurdu Ankara