• eniyiyurtlar@gmail.com
  • 0530 000 00 00
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1.419ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ seher güzey
  • ADRES: aksaray mahallesi, kürkçübaşı çeşmesi sokak no:41 (cerrahpaşa ya 2 dk mesafede)
  • TELEFON: 0 (212) 243 6250
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ08:00 - 19:00
SERVİS YERLERİTÜRKİYE

YURT HAKKINDA

Sume kız öğrenci yurdu 20 yıllık SUME PERA TURİZM A.Ş şirketler grubunun bir kuruluşudur.Gücünü köklerinden alan bir çınar gibi yükselmeye başlayan aile şirketimiz, deprem yönetmeliğine ve yangın yönetmeliğine uygun olarak,sıfırdan inşaa edilen binası ile 2017 yılında hizmete giren Sume Kız Öğrenci Yurdu , Milli Eğitim Bakanlığına bağlı güncel tüm mevzuat ve yönetmeliklere uygun olarak çalışmakta ve yönetilmektedir.Hiçbir cemaat ve vakıf ile ilgisi yoktur. Gayemiz öğrencilerimizi modern koşullarda,evlerinde gibi hissettirebilmek,kendisine ,çevresine ve ülkesine faydalı;başarılı ve donanmlı bir gençliğin yetişmesi için aracı , Öğrenci ve veli memnuniyeti esasının amaç edinildiği hizmet anlayışıyla her zaman tercih edilen olabilmektir.

Yurdumuz konusunda eğitimli , deneyimli ve güleryüzlü çalışan kadrosuyla 7/24 hizmet vermektedir. Sizlere kaliteli hizmetten ödün vermeden ekonomik fiyat seçenekleriyle özel olarak dizayn edilmiş oda seçenekleri sunarak herkesin bu hizmetten faydalanmasını sağlamaktadır.Odalarımız 1,2 ve 3 kişilik olup , her oda içerisinde duşakabinli banyo, lavabo ve tuvalet bulunmasının yanı sıra olası bir elektrik ve su kesintisine karşı jeneratör ve su deposu ile ihtiyaçlarınızı ertelememenizi sağlamaktadır.

Yurdumuzda bulunan Asansör ve jeneratör bakımları her ay,su deposu bakımları 3 ayda bir,yurt geneli ilaçlama yılda 3 sefer,yangın uyarı sistemlerinin bakımı yılda bir ,deprem-yangın tatbikatı ve eğitimi ise yılda 2 sefer olmak üzere periyodik olarak yapılmaktadır. yurdumuzda öğrencilerimizin boş zamanlarında dinlenip vakit geçirebilecekleri bahçemiz ve terasımız da bulunmaktadır. Ayrıca spor salonumuz da bulunmaktadır. Yurdumuzun en üst katında camekanlı ferah ve deniz manzaralı etüt salonumuz öğrencilerimizin rahat çalışmasına uygun olarak tasarlanmıştır.

YURT HAKKINDA YORUM YAP

YURT HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
SUME KIZ ÖĞRENCİ YURDU Özel Ac Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurtları Özel İdeal Öğrenci Yurtları 22. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 23. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 25. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 26.Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 11. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 13. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 2. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtlar 3. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 20. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 24. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 21. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 6. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 15. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 18. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 19. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 17. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 16. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 14. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 10. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 12. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 9. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 7. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 8. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 1. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 4. Şube Kız Öğrenci Yurdu Trabzon Bilgi Kız Öğrenci Yurdu Duru Kız Öğrenci Yurdu Ankara Arina Kız Öğrenci Yurdu Ankara