• eniyiyurtlar@gmail.com
  • 0530 000 00 00

Su Residence Kız Öğrenci Evi Beşiktaş

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
754ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ Belirtilmemiş
  • ADRES: Yıldız Mah. Asariye Cad. No:48 Çırağan / Beşiktaş
  • TELEFON: 0212 2591829
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİİSTANBUL

YURT HAKKINDA

2015 yılında deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılan ve hizmete giren Su Residence Kız Öğrenci Evi, evinizin sıcaklığında, rahat, konfrolu ve eşsiz konaklama yapabilmeniz için hazırlanmış  kız öğrenci evidir. Su Residence, konumu itibarı ile bütün önemli noktalara, üniversitelere, kamu kuruluşlarına, sosyal alanlara ve toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesinde, İstanbul’ un merkezindedir.

Toplam 45 kız öğrenci kapasiteli 23 oda hizmetinize sunulmuştur. Su Residence Kız Öğrenci Evinde, her katta dört oda bulunmakta olup tek, iki, üç ve dört kişi konaklama opsiyonları ile seçim yaparak misafirimiz olmaktasınız. Her odamızda bayno, tuvalet ve klima bulunmasının yanı sıra elektrik ve su kesintisi yaşanmaması için jeneratör ve su deposu ile ihtiyaçlarınızı ertelememenizi sağlamaktayız. 7/24 kapalı devre kamera sistemi ve eğitimli bayan güvenlik personellerimiz ile huzurlu bir konaklama için hizmet sunmaktayız. Misafirimiz olduğun süre boyunca, tamamı bayan personellerden oluşan ekibimizin oda servisi hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Su Residence, öğrenci evleri ve yurtlarına, yeni bir bakış acısı katma, kaliteli hizmetin ekonomik koşullar ile sunulabileceğini ıspatlama amacındadır. Kaliteli hizmetten ödün vermeden, düşük maliyetler ile kontrat baskısı olmadan, öğrenci ve akademisyenleri misafir etmek temel hedefimizdir.

Su Residence Kız Öğrenci Evi

YURT HAKKINDA YORUM YAP

YURT HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
SUME KIZ ÖĞRENCİ YURDU Özel Ac Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurtları Özel İdeal Öğrenci Yurtları 22. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 23. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 25. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 26.Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 11. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 13. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 2. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtlar 3. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 20. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 24. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 21. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 6. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 15. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 18. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 19. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 17. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 16. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 14. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 10. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 12. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 9. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 7. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 8. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 1. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 4. Şube Kız Öğrenci Yurdu Trabzon Bilgi Kız Öğrenci Yurdu Duru Kız Öğrenci Yurdu Ankara Arina Kız Öğrenci Yurdu Ankara