• eniyiyurtlar@gmail.com
  • 0530 000 00 00

Özel Ac Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurtları

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3.303ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ LEYLA KAN
  • ADRES: Çatallı Sokak. No:9 Emniyet Mahallesi Yenimahalle / Ankara
  • TELEFON: 0 (532) 582 3787
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ09:00 - 19:00

YURT HAKKINDA

2004 yılında kurulmuş olan ‘’A&C Hafriyat İnşaat Limited Şirketi’’ kurulduğu yıldan bugüne başarılı ve sürekli yükselen bir grafik çizmiştir. Kurulduğumuz yıldan bugüne kadar edindiğimiz ticari deneyim ve başarılarımız ile kısa sürede Türkiye’nin önde gelen firmaları arasına girdik. Şimdi de inşaat alanındaki başarılarımızı ve güvenilirliğimizi hizmet sektörüne hızla aktarmaya devam ediyoruz.

Kız öğrenci yurdu projesi; aile meclisimizce tasarlanan ve üzerinde çok çalıştığımız bir projeydi. Bizim için bu kadar değer verdiğimiz bir işi hayata geçirmek kolay olmadı. Detaylı analizler ve alan araştırmaları ile projemizi sağlıklı bir temel üzerine oturttuk. Şimdi ise bu kadar emek ve özveri isteyen bu projeyi hayata geçirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Çocuklarımızın, gençlik dönemine girdiği bu özel yaşlarda en uygun ve sağlıklı ortamı sağlamayı kendimize amaç edindik. Bu amaç uğruna hiçbir masraftan ve donanımdan kaçınmadan yurtlarımızı eksiksiz bir şekilde sıfırdan düzenledik. Gazi Üniversitesi’ne yürüme mesafesinde 3 tane farklı yerde, aynı konfor ve güvenlikte kız yurtları açtık.

Yurdumuza gelen her öğrenciyi, ilk önce evladımız daha sonra müşterimiz olarak görmemiz bizi diğer öğrenci yurtlarından ayıran en büyük farktır.

YURT HAKKINDA YORUM YAP

YURT HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
SUME KIZ ÖĞRENCİ YURDU Özel Ac Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurtları Özel İdeal Öğrenci Yurtları 22. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 23. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 25. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 26.Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 11. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 13. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 2. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtlar 3. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 20. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 24. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 21. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 6. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 15. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 18. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 19. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 17. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 16. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 14. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 10. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 12. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 9. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 7. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 8. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 1. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 4. Şube Kız Öğrenci Yurdu Trabzon Bilgi Kız Öğrenci Yurdu Duru Kız Öğrenci Yurdu Ankara Arina Kız Öğrenci Yurdu Ankara