• eniyiyurtlar@gmail.com
  • 0530 000 00 00
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1.356ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ Belirtilmemiş
  • ADRES: Molla Gürani Mah. Turgut Özal (Millet) Cad. No: 106 Fındıkzade, Fatih, İstanbul
  • TELEFON: 0 212 532 06 20
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİİSTANBUL

YURT HAKKINDA

Özel MayaDorm Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak İstanbul’un tarihi ve kültür merkezi olan Fatih-Fındıkzade semtinde hizmete girmiştir. İstanbul’un en önemli ilçelerinden olan Fatih’te bulunan kurumumuz üniversitelere mesafe olarak yakınlığının yanı sıra ulaşım açısından otobüs, metro, tramvaya olan yakınlığından dolayı da öğrencilere son derece büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen binamız, sıcak ve soğuğa karşı izolasyonlu ve 7/24 saat sıcak su hizmeti verilmektedir. Binamızın güvenliği 24 saat kapalı devre kayıtlı kamera sistemiyle sağlanmaktadır. Yurt binasında her katında kablosuz internet sistemi ile ücretsiz olarak internet hizmeti verilmektedir. Binamızın tüm giriş ve çıkışları öğrenciye özel kartlı geçiş sistemi ile donatılmıştır. Binamız su kesintisi halinde öğrencilerimizin ihtiyacını karşılayacak şekilde su deposu ve hidrofor sistemi ile elektrik kesintileri halinde jeneratör sistemi ile donatılmıştır. Binanın yangın güvenliği için yangın merdiveni, yangın ihbar sistemi gibi bütün ayrıntılar düşünülmüştür. Ayrıca yüksek kalite ve rahat bir hizmet sunmayı amaçlayan yurdumuzda asansör bulunmaktadır. Biz Özel MayaDorm Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu olarak öğrencilerimize, merkezi ısıtma sistemi ile aile sıcaklığında bir konaklama hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz.

Yurdumuz aile sıcaklığını arayanların, sessiz ve sakinliği tercih eden öğrencilerin adresidir. Yurdumuz aynı zamanda güven, huzur, başarı ve kalite arayan öğrencilerin adresi olmayı amaçlamaktadır. Tecrübeli ekibimiz ile birlikte sınırsız ve hoşgörülü bir hizmet anlayışıyla öğrencilerin ve ailelerinin memnuniyeti hedeflenmektedir. MayaDorm 70 öğrenci kapasitesi ile butik bir öğrenci yurdu olarak hizmetinizdedir.

YURT HAKKINDA YORUM YAP

YURT HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
SUME KIZ ÖĞRENCİ YURDU Özel Ac Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurtları Özel İdeal Öğrenci Yurtları 22. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 23. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 25. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 26.Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 11. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 13. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 2. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtlar 3. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 20. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 24. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 21. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 6. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 15. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 18. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 19. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 17. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 16. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 14. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 10. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 12. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 9. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 7. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 8. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 1. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 4. Şube Kız Öğrenci Yurdu Trabzon Bilgi Kız Öğrenci Yurdu Duru Kız Öğrenci Yurdu Ankara Arina Kız Öğrenci Yurdu Ankara