• eniyiyurtlar@gmail.com
  • 0530 000 00 00
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1.178ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ Belirtilmemiş
  • ADRES: Altıntepsi Mah. Akpınar Cad. No:97 - 99 Bayrampaşa / İstanbul
  • TELEFON: 0212 510 47 47
  • SOSYAL MEDYA:

YURT HAKKINDA

Öncelikle eşi ve benzeri olmayan, çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmış, mega şehir İstanbul’da Üniversite kazandığınız için sizleri tebrik ediyoruz.

İnsan, karakterinin oturduğu önemli yıllar olan bu yılları verimli şekilde geçirmeli, sağlam dostlukların, farklı kültürlerle kaynaşmanın, yaşam kalitesini arttırmanın zamanıdır.

Geleceğimizin güvencesi olan gençlerimize klasik öğrenci yurtlarından farklı rahatlık ve konforu, aynı zamanda eğitimine istediği konuda destek vermek ve otel rahatlığında hizmet sunan EREN KIZ ÖĞRENCİ YURDU Türkiye’nin A+ Öğrenci  Yurdudur …

Yurdumuz M.E.B.’e bağlı temel ilke ve amaçlar doğrultusunda hizmet veren, hiç bir siyasi kurum cemiyet ve  cemaatle ilişkisi olmadan, dürüstlük ve iyi ahlakı ilke edinerek çağdaş ve bilimselliği ön planda tutan, aile sıcaklığını arayan, sessiz ve sakinliği tercih eden öğrencilerimizin yegane adresi, amacı hizmet olan bir kuruluştur.

Bir Babanın Kendi Kızları için düşündüğü  onlar için ne isterdim? Ne isterdiniz? diye sorduğu  bu niyet ve özveriyle kendi eliyle kendi şirketiyle her şeyini eliyle yaptığı, işinin ehli Mimarlarıyla  Dizayn ettiği  bir mekandır.

Maddiyatınızı sarsmadan, manevi gelişiminiz, güvenliğiniz, mutluluğunuz, huzurunuz, sağlığınız,  doğru beslenmeniz ve eğitiminiz   için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi düşünüp hizmetinize sunan bir mekan hazırlandı sizler için.

YURT HAKKINDA YORUM YAP

YURT HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
SUME KIZ ÖĞRENCİ YURDU Özel Ac Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurtları Özel İdeal Öğrenci Yurtları 22. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 23. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 25. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 26.Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 11. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 13. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 2. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtlar 3. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 20. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 24. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 21. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 6. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 15. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 18. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 19. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 17. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 16. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 14. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 10. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 12. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 9. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 7. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 8. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 1. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 4. Şube Kız Öğrenci Yurdu Trabzon Bilgi Kız Öğrenci Yurdu Duru Kız Öğrenci Yurdu Ankara Arina Kız Öğrenci Yurdu Ankara