• eniyiyurtlar@gmail.com
  • 0530 000 00 00
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
863ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ Belirtilmemiş
  • ADRES: Mareşal Fevzi Çakmak Cd No:32 Beşevler, Emek / Çankaya, 06000, Turkey
  • TELEFON: (0312) 222 00 13
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİANKARA

YURT HAKKINDA

Öğrencilerimizin önceliğini kendi önceliğimiz kabul ederek, ekip ruhu ve takım anlayışı içinde, eğitimli ve deneyimli personelimizle beklentilerin çok daha ötesinde kusursuz hizmet sağlamaktır.

Güler yüzlü, saygılı, aile ortamı ve dost sıcaklığında, güvende ve evinde olduğunu hissettirerek, bunun getirdiği rahatlıkla daha iyi adapte olup derslerinde başarılı olmalarına yardımcı olmak, kendilerini yetiştirmelerine imkân sağlamaktır.

Mükemmellik anlayışı içinde benimsediğimiz değerlerimizden hiç ödün vermeden her şartta ve durumda kaliteli ve etkili hizmet sunmaktır.

Üniversite kız öğrencilerinin yurt ihtiyaçlarının en yüksek seviyede karşılanması, kaliteli, güvenli, dürüst ve başarılı hizmetlerimizle sektör içerisinde farklılığını, güvenirliliği ve lider olma özelliğini güçlendirerek, öğrenen ve gelişen bir yapı olarak bu gibi kurumlara örnek ve önder olmaktır.

YURT HAKKINDA YORUM YAP

YURT HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
SUME KIZ ÖĞRENCİ YURDU Özel Ac Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurtları Özel İdeal Öğrenci Yurtları 22. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 23. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 25. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 26.Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 11. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 13. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 2. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtlar 3. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 20. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 24. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 21. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 6. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 15. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 18. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 19. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 17. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 16. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 14. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 10. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 12. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 9. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 7. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 8. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 1. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 4. Şube Kız Öğrenci Yurdu Trabzon Bilgi Kız Öğrenci Yurdu Duru Kız Öğrenci Yurdu Ankara Arina Kız Öğrenci Yurdu Ankara