• eniyiyurtlar@gmail.com
  • 0530 000 00 00
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
911ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ Belirtilmemiş
  • ADRES: Cevdetpaşa Caddesi No:83 Fatih, İstanbul
  • TELEFON: 0 212 587 35 13
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİİSTANBUL

YURT HAKKINDA

Yoksul öğrencilere burs vermek amacıyla 1987 yılında başladığımız yolculuğumuzda, burs vermenin yanı sıra öğrencilere yurt olanağı sağlayarak yeni bir adım daha atmış bulunuyoruz. Gayemiz öğrencilerimizi modern koşullarda, evlerinde gibi hissettirebilmek, kendisine, çevresine ve ülkesine faydalı; başarılı ve donanımlı bir gençliğin yetişmesi için aracı olabilmektir.

Çınar gücünü köklerinden alır….

28 yıllık geçmişiyle Bitlis’in en köklü sivil toplum kuruluşu olan BETAV tarihini, kültür mirasını koruyor, yaşatıyor ve geleceğe taşıyor. Açılacak olan yeni yurtları ve bünyesinde bulunan İstanbul Kız Öğrenci Yurdu ile eğitime olan hizmetini daha da ileriye taşımak istemektedir.

Amacımız öğrenci ve veli memnuniyeti esasının amaç edinildiği hizmet anlayışla her zaman tercih edilen olabilmek ve BETAV bünyesinde açılacak diğer yurtlarımızla sayısız öğrenciyle hizmet verebilmektir.

YURT HAKKINDA YORUM YAP

YURT HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
SUME KIZ ÖĞRENCİ YURDU Özel Ac Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurtları Özel İdeal Öğrenci Yurtları 22. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 23. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 25. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 26.Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 11. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 13. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 2. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtlar 3. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 20. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 24. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 21. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 6. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 15. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 18. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 19. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 17. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 16. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 14. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 10. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 12. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 9. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 7. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 8. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 1. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 4. Şube Kız Öğrenci Yurdu Trabzon Bilgi Kız Öğrenci Yurdu Duru Kız Öğrenci Yurdu Ankara Arina Kız Öğrenci Yurdu Ankara