• eniyiyurtlar@gmail.com
  • 0530 000 00 00

Akukent Kız Öğrenci Yurdu Afyonkarahisar

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
728ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ Belirtilmemiş
  • ADRES: ANS Kampüsü Karşısı Erenler Mahallesi 2772.Sok. No:10-12 Merkez / AFYONKARAHİSAR
  • TELEFON: (0272) 228 12 66
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİAFYONKARAHİSAR

YURT HAKKINDA

Siz Değerli Öğrencilerimizin Tüm İhtiyaçlarını Karşılamak Üzere Tasarlanan Ve Uygulanan;

*2011 Eylül Ay’ında Hizmetinize Giren 68 Oda Ve 172 Kişi Kapasiteli Özel Akükent Kız Öğrenci Yurd’u 1, 2, 3, 4, 5 Kişilik Odalarımızla Hizmet Vermektedir.

*2012 Eylül Ay’ında Hizmetinize Giren 34 Daire Kapasiteli Akükent Residence 2+1 ve 1+1 Süit Dairelerle Hizmet Vermektedir.

*2016 Eylül Ay’ında İlk Defa  Hizmete Girecek Olan 44 Oda Ve 84 Kişi Kapasiteli Özel Akükent VİP Kız Öğrenci Yurd’u. 1, 2, 3 Kişilik Odalarımızla Hizmet Vermektedir.

Siz Değerli Öğrencilerimize Hizmete Girdiğimiz Günden İtibaren Yılların Tecrübesi Ve Deneyimi İle İlk Günkü Heyecanımızla Hizmet Etmeye Devam Ediyoruz.

Yurtlarımız M.E.B.  Bağlı Temel İlke Ve Amaçlar Doğrultusunda Hizmet Veren, Hiçbir Siyasi Düşüncesi Olmadan Modern, Çağdaş Ve Bilimselliği Ön Planda Tutan Amacı Hizmet Olan Bir Kuruluştur.

Yurtlarımız Misafirlerimizin İhtiyacı Olan Tüm Detaylar Düşünülerek Dizayn Edilmiş Olup, A.N.S. Kampüsüne Olan Yakınlığı Ve Her Bütçeye Uygun Oda Tipleri İle Sizlere Kolaylık Ve İmkanlar Sunmaktadır.

Sıcak Su, Elektrik, Isınma, Kablosuz İnternet Ve Temizlik Hizmetleri Gibi Yüksek Maliyetleri Misafirlerimize Yansıtmadan Deprem Ve Bina Güvenliğinin Ön Planda Tutularak Misafirlerimizin Güvenli Ve Konforlu Bir Akademik Yaşam Sürdürülmesi Düşünülmüştür.

Akükent Kız Öğrenci Yurtlarımız, Modern, İleri Teknoloji Ve Güvenli Altyapısı İle Sosyal Yaşam Alanlarını Misafirlerimizin Hizmetine Sunmaktadır.

Spor Salonu Ve Muhteşem Manzaralı Terasımızla Misafirlerimizin Günün Stres Ve Yorgunluğundan Uzaklaşmasına Hoş, Güzel Ve Eğlenceli Vakit Geçirmesine İmkan Sağlamaktadır.

YURT HAKKINDA YORUM YAP

YURT HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
SUME KIZ ÖĞRENCİ YURDU Özel Ac Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurtları Özel İdeal Öğrenci Yurtları 22. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 23. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 25. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 26.Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 11. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 13. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 2. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtlar 3. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 20. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 24. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 21. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 6. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 15. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 18. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 19. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 17. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 16. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 14. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 10. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 12. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 9. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 7. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 8. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 1. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 4. Şube Kız Öğrenci Yurdu Trabzon Bilgi Kız Öğrenci Yurdu Duru Kız Öğrenci Yurdu Ankara Arina Kız Öğrenci Yurdu Ankara