• eniyiyurtlar@gmail.com
  • 0530 000 00 00
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1.379ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ Belirtilmemiş
  • ADRES: Yenisahra Mahallesi İnönü Caddesi NO:5 Ataşehir/İstanbul
  • TELEFON: 0216 317 70 92
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİİSTANBUL

YURT HAKKINDA

Sevgili Gençler;Öncelikli olarak İstanbul gibi eşsiz bir şehirde Üniversite kazandığınız için sizi teprik ediyor,üniversite hayatınızda başarılar diliyoruz.Biz Akademi Rezidans olarak İstanbul ataşehirde siz değerli öğrencilerimize günlük,aylık ve yıllık olarak 5 yıldızlı bir konaklama imkanı sağlıyoruz.Tamamen sıfır olarak temelden yurt şartlarına uygun olarak inşaa ettiğimiz binamızda,öğrencilerimizin kullanacağı bütün eşyalar yeni ve standartlara uygun olarak tasarlanıp düzenlenmiştir.Burada özel olarak belirtmek istediğimiz ve üzerinde durduğumuz prensibimiz,hiçbir siyasi kurum,vakıf ve dernekle ilişkimiz bulunmamaktadır.ATATÜRK İLKE VE İNKILÂPLARI’NI kendine görev olarak kabul ederek kendine yeni vizyon çizmektedir.

Siz değerli öğrencilerimizin Akademi Rezidans’a kayıt yaptırması durumunda,geriye kalan Akademi razidans ayrıcalıklarının keyfini sürmek olacaktır,Akademi Rezidans olarak yüksek kalite ve titizlikle tasarladığımız yeni yurt konseptimizde aklınıza gelen birçok imkanı ücretsiz olarak belirledik.1,2 ve 3 kişilik çok şık odalardan oluşan odalarımızda keyifli bir eğitim ve öğretim dönemi geçirebilirsiniz.Binanın konumu ulaşım olarak birçok toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesinde olup,aynı zamanda binamıza ait 15 araçlık ücretsiz otopark ve vale hizmetimiz bulunmaktadır.Birçok alışveriş merkezine yürüme mesafesinde olmasından dolayı,boş vakitlerinizi değerlendirme imkanına sahip olacaksınız.İsteyen öğrecilerimiz,teras katına çıkarak arkadaşlarıyla birlikte çayını yudumlayarak önü açık manzara eşliğinde keyif yapabilir,3 Boyutlu tv odasında yada internet salonumuzda vakit geçirebilir.

YURT HAKKINDA YORUM YAP

YURT HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
SUME KIZ ÖĞRENCİ YURDU Özel Ac Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurtları Özel İdeal Öğrenci Yurtları 22. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 23. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 25. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 26.Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 11. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 13. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 2. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtlar 3. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 20. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 24. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 21. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 6. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 15. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 18. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 19. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 17. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 16. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 14. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 10. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 12. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 9. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 7. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 8. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 1. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 4. Şube Kız Öğrenci Yurdu Trabzon Bilgi Kız Öğrenci Yurdu Duru Kız Öğrenci Yurdu Ankara Arina Kız Öğrenci Yurdu Ankara