• eniyiyurtlar@gmail.com
  • 0530 000 00 00
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1.034ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ Belirtilmemiş
  • ADRES: Beyazevler Mahallesi 80030 Sokak No:8, 01100 Çukurova/Adana Duru Deniz Kız Yurdu, Seyhan / Adana
  • TELEFON: 0507 463 33 93
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİADANA

YURT HAKKINDA

Duru Deniz olarak senin için Barajyolu’nda rahat ve keyifli bir yurt ortamı hazırladık. Barajyolu şehir dışından gelen öğrencilerin Adana’da konaklamak için en çok tercih ettiği semtlerden biri. Biz de Duru Deniz ailesi ile birlikte güvenle kalabileceğin, harika dostlar edineceğin ve ev sıcaklığında vakit geçireceğin Duru Deniz Barajyolu Şubesi ile Barajyolu’ndayız.

Duru Deniz olarak senin için Beyazevler’de rahat ve keyifli bir yurt ortamı hazırladık. Beyazevler şehir dışından gelen öğrencilerin Adana’da konaklamak için en çok tercih ettiği semtlerden biri. Ulaşım kolaylığı sebebiyle belki de en çok tercih ettikleri. Biz de Duru Deniz ailesi ile birlikte güvenle kalabileceğin, harika dostlar edineceğin ve ev sıcaklığında vakit geçireceğin Duru Deniz Beyazevler Şubesi ile Beyazevler’deyiz.

YURT HAKKINDA YORUM YAP

YURT HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
SUME KIZ ÖĞRENCİ YURDU Özel Ac Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurtları Özel İdeal Öğrenci Yurtları 22. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 23. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 25. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 26.Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 11. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 13. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 2. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtlar 3. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 20. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 24. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 21. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 6. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 15. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 18. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 19. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 17. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 16. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 14. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 10. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 12. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 9. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 7. Şube Erkek Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 8. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 1. Şube Kız Öğrenci Yurdu Özel İdeal Öğrenci Yurtları 4. Şube Kız Öğrenci Yurdu Trabzon Bilgi Kız Öğrenci Yurdu Duru Kız Öğrenci Yurdu Ankara Arina Kız Öğrenci Yurdu Ankara